OBRĘB BOGACZÓW OBRĘB BOGACZÓW

Leśnictwo Lipno

Grzegorz Patek
+48 68 327 32 27; +48 607 503 374

grzegorz.patek@zielonagora.lasy.gov.pl

Grabowiec 1A
66-008 Świdnica

Leśnictwo Wysoka

Jan Walczak
+48 68 327 65 32 wew. 18; +48 607 521 711

jan.walczak@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Leśna 1
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Bogaczów

Maciej Ceglewski
+48 68 321 65 78; +48 607 604 577

maciej.ceglewski@zielonagora.lasy.gov.pl

Bogaczów
ul. Sosnowa 1
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Nowogród

Piotr Ciastko
+48 68 327 69 05; +48 607 504 352

piotr.ciastko@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Składowa 6
66-010 Nowogród Bobrzański

Obręb Krzystkowice Obręb Krzystkowice

Leśnictwo Krzystkowice

Bogdan Damecki
+48 68 327 65 34; +48 607 504 918

bogdan.damecki@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Łąkowa 1
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Guzów

Arkadiusz Wiśniewski
+48 68 327 65 32 wew. 18; +48 607 505 371

arkadiusz.wisniewski@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Leśna 1
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Bieniów

Grzegorz Staniszewski
+48 68 374 15 26; +48 607 509 677

g.staniszewski@zielonagora.lasy.gov.pl

Włostów 4
68-200 Żary

Leśnictwo Biedrzychowice

Bogusław Szwichtenberg
+48 607 512 159

b.szwichtenberg@zielonagora.lasy.gov.pl

Guzów 29
68-320 Jasień

Obręb Miodnica Obręb Miodnica

Leśnictwo Kotowice

Jerzy Markulak
+48 68 327 68 12; +48 607 512 785

jerzy.markulak@zielonagora.lasy.gov.pl

Drągowina
ul. Gajowa 3
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Klępina

Wiesław Płachciński
+48 68 327 65 32 wew. 18; +48 607 602 366

wieslaw.plachcinski@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Leśna 1
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Brzeźnica

Artur Burchardt
+48 68 377 16 79; +48 728 389 478

artur.burchardt@zielonagora.lasy.gov.pl

Brzeźnica
ul. Zielonogórska 62
68-113 Brzeźnica

Leśnictwo Pożarów

Jarosław Markiewicz
+48 68 377 14 79; +48 607 516 554

jaroslaw.markiewicz@zielonagora.lasy.gov.pl

Pożarów 4
68-111 Miodnica

Obręb Nowa Wieś Obręb Nowa Wieś

Leśnictwo Żarków

Grzegorz Sobotka
+48 68 391 34 57; +48 607 516 812

grzegorz.sobotka@zielonagora.lasy.gov.pl

Żarków 20
66-627 Bobrowice

Leśnictwo Kosynka

Tomasz Andrzejczak
+48 68 372 11 51; +48 607 603 543
tomasz.andrzejczak@zielonagora.lasy.gov.pl

Chocimek 26
68-300 Lubsko

Leśnictwo Krzywaniec

Tomisław Tylczak
+48 68 327 62 93; +48 607 517 529

tomislaw.tylczak@zielonagora.lasy.gov.pl

Nowogród Bobrzański
ul. Leśna 13
66-010 Nowogród Bobrzański

Leśnictwo Mokrzyce

Marcin Choiński
+48 68 372 11 35; +48 607 517 495

marcin.choinski@zielonagora.lasy.gov.pl

Stara Woda 57
68-300 Lubsko

Leśnictwo Tuchola

Stanisław Król
+48 68 327 65 96; +48 607 521 902

stanislaw.krol@zielonagora.lasy.gov.pl

Tuchola Żarska 45
68-300 Lubsko

Szkółka Tuchola Szkółka Tuchola

Ośrodek hodowli zwierzyny Ośrodek hodowli zwierzyny

Obwód łowiecki nr 167

Janusz Krasuski
+48 68 327 66 96; +48 607 522 142

janusz.krasuski@zielonagora.lasy.gov.pl

Klępina
ul. Myśliwska 2
66-010 Nowogród Bobrzański

Obwód łowiecki nr 195

Edward Skowroński
+48 68 327 66 21; +48 795 133 509

edward.skowronski@zielonagora.lasy.gov.pl

Klępina
ul. Leśna 6
66-010 Nowogród Bobrzański

Obwód łowiecki nr 183

Grzegorz Sobotka
+48 68 391 34 57; +48 607 516 812

grzegorz.sobotka@zielonagora.lasy.gov.pl

Żarków 20
66-627 Bobrowice

Mapa leśnictw Mapa leśnictw


Pokaż Bytnica na większej mapie