Lista aktualności Lista aktualności

"Między Nami Zwierzętami"

Na antenie Radia Zachód (103 FM), w ostatni środowy wieczór czerwcowy emitowany będzie reportaż z leśnikiem- zapraszamy do wysłuchania interesującej audycji.

W nadchodzącą środę, tj. 27 czerwca 2018 r. o godz. 2000 zapraszamy wszystkich, a w szczególności sympatyków przyrody i pasjonatów fotografii, do wysychania leśnego reportażu na antenie Radia Zachód (103 FM).

Gościem autorskiego programu "Między nami zwierzętami" będzie Grzegorz Patek- leśniczy z Nadleśnictwa Krzystkowice, który dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym i pasją, zaznajomi słuchaczy z własnymi spostrzeżeniami ze świata przyrody. Bohater audycji, opowie o leśnych niezwykłościach przyrody w kontekście swojej pracy i pasji. Ponadto, mimo ograniczonego czasu audycji, postara się przekazać swoją wiedzę z techniki kompozycji obrazowej i opowie o swoim ornitologicznym “malarstwie fotograficznym”.

Około godziny 2115 Pani redaktor Małgorzata Nabel-Dybaś- autorka programu przygotuje zagadki przyrodnicze związane z tematem reportażu.

Serdecznie zachęcamy do poznania leśnika z pasją i być może do zainspirowania się jego pasją- bo przecież mała pasja może okazać się ścieżką przygód do spełniania marzeń. 

 

 🌳🦉🌾  #MiedzyNamiZwierzetami #reportazezlasu #lesnik #GrzegiorzPatek #dzielsiewiedza #NadlesnictwoKrzystkowice #rdlpZielonaGora #LasyPanstwowe #zapraszaja27czerwca2018r #LasDobreSasiedzwto #insporacja #pasja #szanujprzyrode #DlaLasuDlaLudzi #eduLASzg #LesnaEdukacjaMojaPrzygoda

 

Wiecej skrawków "fotograficznych obrazów” autorstwa Grzegorza Patka- leśnika z Nadleśnictwa Krzystkowice:

 

Tekst: Ewelina Fabiańczyk, RDLP w Zielonej Górze